FFA prvi put organizovala završnicu za prvaka Srbije LAV Futsal zimski KUP za seniore sezona 2019/2020, koja je održana 25.02.2020 godine u Gradskoj hali Mostonga u Somboru. Domaćin završnice bio je KMF ŽAK JUNIOR Sombor.
Sponzor završnice je kompanija Carlsberg Srbija koja je osvajačima prva tri mesta i najboljem igraču, strelcu i golmanu podelila nagrade u LAV pivu. https://carlsbergsrbija.rs/ i https://lavpivo.rs/ Velika zahvalnost televiziji Sreća iz Sombora, kao i svim saradnicima.
U novoj sezoni krećemo sa kvalifikacionim turnirima /LAV Futsal letnji KUP i LAV Futsal zimski KUP/ širom Srbije i na kraju svake sezone biće organizovana završnica za prvaka Srbije.
| Utorak 25.02.2020 | rezultat |
| NTM Čikerija-Kafe bar Arka | 1:1 |
| 33-Biznis Tim Pavlović | 2:3 |
| Stanišić-Biznis Tim Pavlović | 2:5 |
| Kafe bar Arka-1912 | 7:1 |
| 33-Stanišić | 6:1 |
| NTM Čikerija-1912 | 2:1 |
| Polufinale Biznis tim Pavlović-NTM Čikerija | 1:4 |
| Polufinale Kafe bar Arka-33 | 6:0 |
| 3 mesto Biznis tim Pavlović-33 | 3:1 |
| Finale NTM Čikerija-Kafe bar Arka | 3:2 |
Najbolji igrač Slobodan Bojić NTM Čikerija, najbolji strelac Vukelić Nenad Kafe bar Arka i najbolji golman Vidaković Budimir Biznis Tim Pavlović.
FOTO GALERIJA:
