FFA FUTSAL ZAVRŠNICA ZA PRVAKA SRBIJE LESKOVAC SEZONA 2023/2024

U organizaciji FFA Srbije, kompanije JAFFA Crvenka, Grada Leskovca od 26.02.2024 do 02.03.2024 godine u Leskovcu održaće se FFA JAFFA Futsal završnica za prvaka Srbije za mlađe kategorije: U7 (2016), U8 (2015), U9 (2014), U10 (2013), U11 (2012) i U12 (2011). Dana 26.02.2024, 01.03.2024 i 02.03.2024 završnica se igra u sportskoj hali Dom Partizana ulica Leskovačkog Odreda broj 7, Leskovac, a 27.02.2024, 28.02.2024 i 29.02.2024 godine se igra u SRC Dubočica ulica Vlajkova 193, Leskovac. Sve ekipe moraju preuzeti FFA Futsal propozicije takmičenja i obavezno da ih pročitaju, uz napomenu da za ekipu mogu da nastupaju dečaci koji su rođeni od 01.12 do 31.12 prethodne godine kao i devojčice starije 2 godine.

Predstavnici ekipa za sve informacije mogu se javiti predsedniku FFA Džakula Aleksandru 064/409-9-409 i sportskom direktoru FFA Mitić Igoru 063/412-454, satnica igranja će biti objavljena 23.02.2024 godine u prepodnevnim časovima.

U ponedeljak 26.02.2024 godine, kategorija U10 (2013 godište) učestvuju ekipe: Džentlmeni Leskovac, FK Dubočica A Leskovac, FK Jedinstvo Bošnjace, ŠF Moka Belušić, FK TSC A Prokuplje, ŠF Aca Menta Svrljig, OFK Sinđelić Niš, OFK Dobrić Pejkovac, FK Sloga Leskovac

Kategorija U8 /2015 godište/ Grupa A: FK Jedinstvo Bošnjace, FK Jablanica Medveđa, FK Dubočica A Leskovac, ŠF Libero Pirot i FK Šampion Nais Niš. Grupa B: FK Sloga Leskovac, OFK Dobrić Pejkovac, FK TSC A Prokuplje, ŠF Atletiko Niš i OFK Sinđelić Niš

Utorak 27.02.2024 kategorija U8 /2015 godište/ rezultat
08:00 h A FK Jedinstvo Bošnjace-FK Dubočica A Leskovac
08:25 h B FK Sloga Leskovac-OFK Dobrić Pejkovac
08:50 h A FK Jablanica Medveđa-FK Šampion Nais Niš
09:15 h B FK TSC A Prokuplje-ŠF Atletiko Niš
09:40 h A FK Dubočica A-FK Jablanica
10:05 h B OFK Dobrić-FK TSC A
10:30 h A ŠF Libero Pirot-FK Jedinstvo
10:55 h B OFK Sinđelić Niš-FK Sloga
11:20 h A FK Jablanica-ŠF Libero
11:45 h B FK TSC A-OFK Sinđelić
12:10 h A FK Šampion Nais-FK Dubočica A
12:35 h B ŠF Atletiko-OFK Dobrić
13:00 h A ŠF Libero-FK Šampion Nais
13:25 h B OFK Sinđelić-ŠF Atletiko
13:50 h A FK Jedinstvo-FK Jablanica
14:15 h B FK Sloga-FK TSC A
14:40 h A FK Šampion Nais-FK Jedinstvo
15:05 h B ŠF Atletiko-FK Sloga
15:30 h A FK Dubočica A-ŠF Libero
15:55 h B OFK Dobrić-OFK Sinđelić
16:20 h 3 mesto A2-B2
16:45 h 1 mesto A1-B1
17:20 h Dodela nagrada

Kategorija U9 /2014 godište/ Grupa A: FK Dubočica C Leskovac, Džentlmeni Leskovac, FK Jablanica Medveđa i KMF Jagodina. Grupa B: FK Dubočica B Leskovac, FK TSC A Prokuplje, ŠF Aca Menta Svrljig i FK 28 Jun Gračanica

Sreda 28.02.2024 kategorija U9 /2014 godište/ rezultat
09:30 h A FK Dubočica C Leskovac-Džentlmeni Leskovac
09:55 h B FK Dubočica B Leskovac-FK TSC A Prokuplje
10:20 h A FK Jablanica Medveđa-KMF Jagodina
10:45 h B FK Dubočica B-ŠF Aca Menta Svrljig
11:10 h A Džentlmeni-KMF Jagodina
11:35 h B FK TSC A-FK 28 Jun Gračanica
12:00 h A FK Dubočica C-FK Jablanica
12:25 h B ŠF Aca Menta-FK 28 Jun
12:50 h A FK Jablanica-Džentlmeni
13:15 h B ŠF Aca Menta-FK TSC A
13:40 h A KMF Jagodina-FK Dubočica C
14:05 h B FK 28 Jun-FK Dubočica B
14:30 h 3 mesto A2-B2
14:55 h 1 mesto A1-B1
15:30 h Dodela nagrada

U četvrtak 29.02.2024 godine, kategorija U11 (2012 godište) učestvuju ekipe: FK Jedinstvo Bošnjace, FK Sloga A Leskovac, OFK Kosanica Kuršumlija, FK TSC A Prokuplje, ŠF Top Star Šarlinac, FK 28 Jun Gračanica

U petak 01.03.2024 godine, kategorija U7 (2016 godište) učestvuju ekipe: OFK Šampion Leskovac, FK Dubočica A Leskovac, OFK Sinđelić Niš, FK Šampion Nais Niš, FK TSC A Prokuplje, ŠF United Pirot, ŠF Atletiko Niš, ŠF Libero Pirot, FK Sloga Leskovac

Kategorija U12 /2011 godište/ Grupa A: FK Jedinstvo Bošnjace, OFK Morava Leskovac, OFK Kosanica Kuršumlija, Plavo Bele Bebe Pečenjevac i FK Šampion Nais Niš. Grupa B: FK Sloga Leskovac, Beki Flowers Leskovac, FK TSC A Prokuplje, ŽGFK Lavice Leskovac i OFK Sinđelić Niš.

Subota 02.03.2024 kategorija U12 /2011 godište/ rezultat
08:00 h A FK Jedinstvo Bošnjace-OFK Morava Leskovac
08:25 h B FK Sloga Leskovac-Beki Flowers Leskovac
08:50 h A OFK Kosanica Kuršumlija-Plavo Bele Bebe Pečenjevac
09:15 h B ŽGFK Lavice Leskovac-FK TSC A Prokuplje
09:40 h A OFK Morava-OFK Kosanica
10:05 h B Beki Flowers-ŽGFK Lavice
10:30 h A FK Šampion Nais Niš-FK Jedinstvo
10:55 h B OFK Sinđelić Niš-FK Sloga
11:20 h A OFK Kosanica-FK Šampion Nais
11:45 h B ŽGFK Lavice-OFK Sinđelić
12:10 h A Plavo Bele Bebe-OFK Morava
12:35 h B FK TSC A-Beki Flowers
13:00 h A FK Šampion Nais-Plavo Bele Bebe
13:25 h B OFK Sinđelić-FK TSC A
13:50 h A FK Jedinstvo-OFK Kosanica
14:15 h B FK Sloga-ŽGFK Lavice
14:40 h A Plavo Bele Bebe-FK Jedinstvo
15:05 h B FK TSC A-FK Sloga
15:30 h A OFK Morava-FK Šampion Nais
15:55 h B Beki Flowers-OFK Sinđelić
16:20 h 3 mesto A2-B2
16:45 h 1 mesto A1-B1
17:20 h Dodela nagrada

Ovde možete da preuzmete prijavu ekipa (isključivo preko računara ne može preko mobilnog) i pošaljete na mail:futsalasocijacija@gmail.com  prijava-ekipa-takmičenja  takođe možete i preuzeti Futsal propozicije takmičenja Futsal propozicije takmičenja

Sponzor završnice je kompanija JAFFA Crvenka koja će učesnicima završnice pokloniti svoje proizvode a mališani će u njima uživati sa zadovoljstvom.   https://www.jaffa.rs/