SOMBOR ODLIČAN DOMAĆIN ZAVRŠNICE ZA PRVAKA SRBIJE FUTSAL LETNJI KUP 2019

Posle šest godina postojanja FFA na gradskom stadionu u Somboru dana 18.08.2019 godine održana je prva završnica za prvaka Srbije „Futsal Letnji KUP 2019“ za mlađe kategorije U8 /2011-2012/, U10 /2009-2010/, U12 /2007-2008/ i U14 /2005-2006/.

Na završnici su učestvovale 24 ekipe iz raznih gradova Srbije. Viđene su odlične utakmice, nekoliko dečaka je pokazalo da poseduju talenat za futsal. Svi si bili prezadovoljni uslovima, sistemu igre 4+1, loptom četvorkom i drugarstvom.

U kategoriji U8 za najboljeg golmana proglašen je Nenadov Jakov Spartak Subotica, najbolji strelac Petković Vasilije Spektar Sombor i najbolji igrač Marjanov Ivan Spartak Subotica. 1 mesto Spartak Subotica, 2 mesto Olimpik Apatin i 3 mesto Spektar Sombor.

U kategoriji U10 za najboljeg golmana proglašen je Vujkov Pavle Sloga Čonoplja, najbolji strelac Mlađan Vuk Kordun Kljajićevo i najbolji igrač Forgić Filip Radnički 1912 A Sombor. 1 mesto Radnički 1912 A Sombor, 2 mesto Kordun Kljajićevo i 3 mesto Sloga Čonoplja.

U kategoriji U12 za najboljeg golmana proglašen je Kovačev Nemanja Spektar Sombor, najbolji strelac Sladojević Veljko Radnički 1912 B Sombor i najbolji igrač Mišković Vojin Spektar Sombor. 1 mesto Spektar Sombor, 2 mesto Radnički 1912 B Sombor i 3 mesto ŽAK Sombor.

U kategoriji U14 za najboljeg golmana proglašen je Terzić Lazar radnički 1912 A Sombor, najbolji strelac Marković Mihajlo ŽAK Sombor i najbolji igrač Prodanović Dalibor ŽAK Sombor. 1 mesto ŽAK Sombor, 2 mesto Radnički 1912 A Sombor i 3 mesto Radnički 1912 B Sombor.

FOTO ALBUM

Shadow
Slider

18.08.2019 kategorija U8 /2011-2012/

rezultat

Spartak Subotica-Polet Sivac  2:1
Spektar Sombor-Olimpik Apatin  1:1
Radnički 1912 A Sombor-Spartak   0:0
Radnički 1912 B Sombor-Spektar   0:2
Polet-Radnički 1912 A   1-2
Olimpik-Radnički 1912 B  3:0
polufinale Spartak-Spektar  0:0 p 2:0
polufinale Olimpik-Radnički 1912 A  3:1
3 mesto Radnički 1912 A-Spektar  0:2
finale Spartak-Olimpik  3:1
 

18.08.2019 kategorija U10 /2009-2010/

rezultat

Spartak Subotica-Kordun Kljajićevo  1-3
Sloga Čonoplja-Sombor Sport Sombor   4-0
Radnički 1912 A Sombor-Spartak  5-1
Radnički 1912 B Sombor-Sloga  1-4
Kordun-Radnički 1912 A  1-1
Sombor Sport-Radnički 1912 B  1-3
polufinale Radnički 1912 A-Radnički 1912 B  4:0
polufinale Sloga-Kordun  0:1
3 mesto Sloga-Radnički 1912 B  4:1
finale Radnički 1912 A-Kordun  0:0 p 2:1
 

18.08.2019 kategorija U12 /2007-2008/

rezultat

Spektar Sombor-Lider A Odžaci   4:1
ŽAK Sombor-Lider B Odžaci  4:2
Radnički 1912 A Sombor-Spektar   1:4
Radnički 1912 B Sombor-Lider B  4:1
Lider A-Radnički 1912 A  3:0
ŽAK-Radnički 1912 B   1:6
polufinale Spektar-ŽAK  5:0
polufinale Radnički 1912 B-Lider A  3:0
3 mesto Lider A-ŽAK  0:2
finale Radnički 1912 B-Spektar  0:1
 

18.08.2019 kategorija U14 /2005-2006/

rezultat

ŽAK Sombor-Lider Odžaci   1:0
Mladost Apatin-Tekstilac Odžaci   1:1
Radnički 1912 A Sombor-ŽAK   2:2
Radnički 1912 B Sombor-Mladost   5:1
Lider-Radnički 1912 A  1:1
Tekstilac-Radnički 1912 B   3-6
polufinale ŽAK-Tekstilac  5:1
polufinale Radnički 1912 B-Radnički 1912 A  1:4
3 mesto Radnički 1912 B-Tekstilac   5:2
finale Radnički 1912 A-ŽAK   1:1 p 7:6