MOL DOMAĆIN FFA ZAVRŠNICE ZA PRVAKA REGIONA VOJVODINE

U saradnji sa MZ Mol i FK Bačka Mol, od 03.03 do 11.03.2018 godine u sportskoj hali u Molu održana je završnica FFA za prvaka regiona Vojvodine /dečaci 2003-2010/. Svi učesnici su bili prezadovoljni uslovima i samom organizacijom završnice, tako da je FFA projekat naišao na podršku fudbalskih klubova i škola fudbala iz regiona Vojvodina sa željom da se od naredne sezone masovnije uključe u takmičenja našeg saveza. Na kraju su podeljene nagrade najboljim ekipama.

U završnici za prvaka Srbije u Lazarevcu, region Vojvodina predstavljaće ekipe: 2003 Bačka 1901 Subotica, 2004 Bečej, 2005 Crvenka, 2006 ŽAK Sombor, 2007 Sloga Banatsko Novo Selo, 2008 Potisje Kanjiža, 2009 TSC Bačka Topola i 2010 Arena Subotica.

Završnicu je perfektno organizovao naš domaćin direktor okruga Mol Radonić Dušan uz stručnu asistenciju agilnog sportskog direktora FFA Srbije Lukić Željka.

 

Subota 03.03.2018 godišta 2003, 2004 i 2005

ekipe rezultat
Bačka Mol-Horgoš 2003 0:0
Bečej-Bačka 1901 Subotica 2004 3:0
Vinogradar Hajdukovo-Bajša 2005 1:5
Bačka 1901-Dribling Subotica 2003 10:0
Crvenka-Bačka 1901 2004 5:0
Sloga Banatsko Novo Selo-Crvenka 2005 0:2
Horgoš-Dribling 2003 5:0
Dribling-Bečej 2004 0:7
Bajša-Crvenka 2005 2:2
Bačka-Bačka 1901 2003 0:1
Vinogradar-Sloga 2005 0:3
Bačka 1901-Horgoš 2003 0:2
Crvenka-Bečej 2004 0:2
Sloga-Bajša 2005 0:1
Dribling-Bačka 2003 0:4
Bačka 1901-Dribling 2004 1:5
Crvenka-Vinogradar 2005 0:0
Dribling-Crvenka 2004 1:12
3 mesto 2003 Dribling-Bačka 0:4
3 mesto 2004 Bačka 1901-Dribling 1:5
3 mesto 2005 Sloga-Vinogradar 3:2
Finale 2003 Bačka 1901-Horgoš 3:2
Finale 2004 Bečej-Crvenka 0:0 pen 3:1
Finale 2005 Crvenka-Bajša 0:0 pen 6:5


Subota 10.03.2018 godišta 2006, 2007 i 2008

ekipe rezultat
Jedinstvo Bačko Petrovo Selo-Čoka 2006 0:1
Ada-Bajša 2007 0:0
Potisje Kanjiža-Bečej 2008 2:1
Sloga Banatsko Novo Selo-Bajša 2007 0:1
ŽAK Sombor-Bačka 1901 Subotica 2006 1:0
Bačka Bačka Palanka-Ada 2007 1:0
Dribling Subotica-Bečej 2008 2:1
Sloga-Bačka BP 2007 1:1
Čoka-Bačka 1901 2006 3:1
Bečej-Bačka 2008 2:1
Jedinstvo-ŽAK 2006 1:2
Ada-Sloga 2007 1:3
Potisje-Dribling 2008 3:1
ŽAK-Čoka 2006 0:3
Bajša-Bačka BP 2007 1:0
Dribling-Bačka 2008 5:1
Bačka 1901-ŽAK 2006 0:0
Bačka-Potisje 2008 2:0
3 mesto 2006 Bačka 1901-Jedinstvo 0:0 pen 3:2
3 mesto 2007 Bačka BP-Ada 1:0
3 mesto 2008 Bačka-Bečej 1:3
Finale 2006 ŽAK-Čoka 0:0 pen 1:0
Finale 2007 Sloga-Bajša 2:1
Finale 2008 Dribling-Potisje 0:1
 


Nedelja 11.03.2018 godišta 2009 i 2010

ekipe rezultat
Bačka Mol-Vinogradar Hajdukovo 2009 9:1
Arena Subotica-Ada 2010 0:0
Bečej-TSC Bačka Topola 2009 0:0
TSC-Bečej 2010 4:0
Vinogradar-TSC 2009 1:4
Ada-Bečej 2010 0:1
Bačka-Bečej 2009 1:3
Arena-TSC 2010 0:0
Bečej-Vinogradar 2009 2:0
TSC-Ada 2010 1:0
TSC-Bačka 2009 2:2
Bečej-Arena 2010 0:3
3 mesto 2009 Bačka-Vinogradar 6:1
3 mesto 2010 Ada-Bečej 0.0 pen 2:0
Finale 2009 Bečej-TSC 0:1
Finale 2010 Arena-TSC 3:0

FOTO GALERIJA:

Shadow
Slider