FUTSAL LETNJI KUP ŽITORAĐA 27.09.2020

FFA Futsal letnji KUP, održaće se u sportskoj hali u Žitorađi 27.09 2020 godine sa početkom u 08:00 časova, gde će učestvovati kategorije U10 /2010-2011/, U12 /2008-2009/ i U14 /2006-2007/.

Turnir ujedno ima i formu humanitarnog karaktera jer smo uspeli preko donatora firme Galen Fokus iz Beograda i organizacije prethodnog humanitarnog turnira da obezbedimo aparat za disanje devojčici Ilić Anđeli iz Jasenice. 

Organizatori turnira su FFA Srbije i Akademija sporta Prvaci iz Žitorađe.

Kategorije U10 i U12 igraju po modifikovanim futsal pravilima a kategorija U14 po futsal pravilima. Ograničen je broj ekipa po kategoriji na 4. Igrači obavezno da ponesu neki dokument sa slikom. Igra se 25 minuta bez poluvremena, zadnji minut se zaustavlja vreme. 

Prijavu ekipa preuzmite sa sajta FFA u porozoru „dokumenta“ i pošalljite na mail: futsalasocijacija@gmail.com

Propozicije takmičenja možete pročitati na sledećem linku: http://futsalasocijacija.com/dokumenta/ 

Za prvo, drugo i treće mesto i pojedince obezbeđene su nagrade.

Prijave ekipa na broj 064/409-9-409 i 066/265-172

 

SATNICA TURNIRA I REZULTAT kategorije U14, U12 i U10                                          

08:00 h U14 Aki i Vule Žitorađa-FK Dunđerski Voljčinac

08:30 h U12 FK Pejkovac-Imperia Žitorađe 

09:00 h U10 Akademija sporta Prvaci Žitorađa-OFK Žitorađa

09:30 h U14 Aki i Vule-Akademija sporta Prvaci sporta 

10:00 h U12  Akademija sporta Prvaci-FK Pejkovac

10:30 h U10 OFK Žitorađa-3

11:00 h U14  Akademija sporta Prvaci-FK Dunđerski 

11:30 h U12  Imperia-Akademija sporta Prvaci

12:00 h U10 3-Akademija sporta Prvaci 

12:30 h U14 Akademija sporta Prvaci Žitorađa-OFK Budućnost Popovac

13:00 h U12 Akademija sporta Prvaci Žitorađa-OFK Budućnost Popovac

13:30 h U10 Akademija sporta Prvaci-ŠF National

14:00 h U14  FK Dunđerski-OFK Budućnost Popovac

14:30 h U12 FK Pejkovac-OFK Budućnost

15:00 h U10 ŠF National-OFK Žitorađa

15:30 h U14 OFK Budućnost-Aki i Vule

16:00 h U12 OFK Budućnost-Imperia

16:30 h U10 ŠF National Kadiluk Crkvine-3

17:00 h U14 3 mesto

17:30 h U12 3 mesto

18:00 h U10 3 mesto

18:30 h U14 1 mesto

19:00 h U12 1 mesto

19:30 h U10 1 mesto

20:10 h dodela nagrada