FUTSAL KVALIFIKACIONI TURNIR ŽITORAĐA 23/24.01.2021.

U organizaciji FFA i Akademije sporta Prvaci u Žitorađi dana 23/24.01.2021 godine u sportskoj hali, organizovana je FFA Futsal dečja liga – kvalifikacioni turnir.

Kategorija U8 /2012-2013/: 1 mesto TSC Prokuplje 2013, 2 mesto FK Jedinstvo Bošnjace, 3 mesto OFK Budućnost Žitorađa, najbolji igrač Nikolić Viktor TSC Prokuplje, najbolji strelac Milenković Lazar TSC Prokuplje i najbolji golman Anđelković Danilo TSC Prokuplje.

Kategorija U10 /2010-2011/: 1 mesto FK Jedinstvo Bošnjace, 2 mesto OFK Budućnost B Popovac, 3 mesto TSC Prokuplje A, najbolji igrač Milošević Đorđe FK Jedinstvo Bošnjace, najbolji strelac Nikolić Bogdan FK Jedinstvo Bošnjace i najbolji golman Stanojević Aleksa FK Jedinstvo Bošnjace.

Kategorija U12 /2008-2009/: 1 mesto OFK Budućnost B Popovac, 2 mesto Mix Trade Niš, 3 mesto OFK Budućnost A Žitorađa, najbolji igrač Milivojević Stefan OFK Budućnost B Popovac, najbolji strelac Nikolić Boris OFK Budućnost B Popovac i najbolji golman Ilić Nikola Mix Trade Niš.

Kategorija U14 /2006-2007/: 1 mesto FK Jablanica Medveđa, 2 mesto FK Top Star Šarlinac, 3 mesto OFK Budućnost Žitorađa, najbolji igrač Tasić Nikola FK Jablanica Medveđa, najbolji strelac Rakić Stefan FK Jablanica Medveđa i najbolji golman Radojević Novo FK Top Star Šarlinac.

Pobednici FF Futsal kvalifikacionog turnira učestvuju direktno na FFA završnici za prvaka Srbije koja će se održati u Bojniku od 1 do 4 marta 2021 godine. Ekipe koje su osvojile prvo mesto u završnici za prvaka Srbije su oslobođene kotizacije. 

Domaćin turnira u Žitorađi bio je Momčilović Miša FFA direktor okruga Žitorađa-Prokuplje-Blace-Kuršumlija.

REZULTATI:

                     Subota 23.01.2021 kategorije U8 i U10   rezultat
U8   A OFK Budućnost A Popovac-FK Top Star Šarlinac  4:0
U10 A OFK Budućnost A Popovac-TSC Prokuplje A  0:2
U10 B OFK Budućnost B Popovac-TSC Prokuplje B  2:0
U8   B OFK Budućnost B Popovac-OFK Budućnost Žitorađa  0:2
U10 A FK Jedinstvo Bošnjace-OFK Budućnost Žitorađa  2:0
U10 B FK Top Star Šarlinac-Free Kick Niš  0:2
U8   A FK Jedinstvo Bošnjace-OFK Budućnost A Popovac  3:2
U10 A TSC Prokuplje A-OFK Budućnost Žitorađa  7:1
U10 B TSC Prokuplje B-Free Kick Niš  0:1
U8   B TSC Prokuplje 2013-OFK Budućnost B Popovac  3:1
U10 A OFK Budućnost A Popovac-FK Jedinstvo Bošnjace  0:2
U10 B OFK Budućnost B Popovac-FK Top Star Šarlinac  3:0
U8   A FK Top Star Šarlinac-FK Jedinstvo Bošnjace  0:3
U10 A FK Jedinstvo Bošnjace-TSC Prokuplje A  1:0
U10 B FK Top Star Šarlinac-TSC Prokuplje B  0:3
U8   B OFK Budućnost Žitorađa-TSC Prokuplje 2013  0:3
U10 A OFK Budućnost Žitorađa-OFK Budućnost A Popovac  4:2
U10 B Free Kick Niš-OFK Budućnost B Popovac  0:0
U8   treće mesto OFK Budućnost Žitorađa-OFK Budućnost B Popovac  2:2 penali  3:2
U10  treće mesto TSC Prokuplje A-OFK Budućnost Žitorađa  4:2
U8    finale TSC Prokuplje 2013-FK Jedinstvo Bošnjace  3:1
U10  finale  FK Jedinstvo Bošnjace-OFK Budućnost B Popovac  3:2
 
                 Nedelja 24.01.2021 kategorije U12 i U14 rezultat
U12  OFK Budućnost A Popovac-OFK Budućnost A Žitorađa  1:1
U12  OFK Budućnost B Žitorađa-OFK Budućnost B Popovac  0:3
U14  OFK Budućnost Žitorađa-FK Top Star Šarlinac  0:1
U12  OFK Budućnost A Žitorađa-OFK Budućnost B Žitorađa  2:1
U12  Mix Trade Niš-OFK Budućnost A Popovac  2:0
U14  FK Jablanica Medveđa-OFK Budućnost Žitorađa  5:3
U12  OFK Budućnost B Žitorađa-Mix Trade Niš  0:8
U12  OFK Budućnost B Popovac-OFK Budućnost A Žitorađa  10:1
U14  FK Top Star Šarlinac-FK Jablanica Medveđa  2:3
U12  Mix Trade Niš-OFK Budućnost B Popovac  0:1
U12  OFK Budućnost A Popovac-OFK Budućnost B Žitorađa  3:0
U14  OFK Budućnost Žitorađa-FK Top Star Šarlinac  0:2
U12  OFK Budućnost B Popovac-OFK Budućnost A Popovac  6:2
U14  FK Jablanica Medveđa-OFK Budućnost Žitorađa  5:1
U12  OFK Budućnost A Žitorađa-Mix Trade Niš  4:6
U14  FK Top Star Šarlinac-FK Jablanica Medveđa  2:5
 

FOTOGRAFIJE

  • FUTSAL KVALIFIKACIONI TURNIR ŽITORAĐA 23/24.01.2021.