FFA ZAVRŠNICA ZA PRVAKA SRBIJE SEZONA 2018/2019 ZAJEČAR 11-15.03.2019.

Završena je šesta sezona takmičenja u organizaciji FFA Srbije i odličnog domaćina Sportskog saveza grada Zaječara.

Na obostrano zadovoljstvo sklopljena je saradnja između naša dva saveza radi afirmacije rekreativno amaterskog futsal-a ne samo u tom okrugu već i u celoj Srbiji.

Završnicu su pomogli prijatelji FFA: Grad Zaječar, Timok održavanje Zaječar, MB Pehari Smederevo, Rincha Agency Niš i Motel Beba Zaječar.

U završnici su učestvovale ekipe iz okruga: Niš, Mol-Senta-Čoka-Ada-Bečej, Pančevo-Kovačica-Opovo, Loznica-Krupanj-Banja Koviljača, Šabac-Bogatić-Koceljeva-Vladimirci, Lebane-Leskovac-Vlasotince, Zaječar-Negotin-Bor i Lazarevac-Barajevo.

Sve ekipe su se ponašale fer i korektno što je i bio cilj ovog projekta da protokne sve u najboljem redu, da se deca upoznaju i druže i nauče futsal majstorije.

Na kraju su najbolji dobili nagrade:

Kategorija U16

1 mesto Junior Niš
2 mesto Tempo Radio Zaječar
3 mesto Igraonica Timok Zaječar

Najbolji igrač Milenković Branko Junior Niš
Najbolji strelac Despić Filip Krupanj
Najbolji golman Gajdoš Lazar Tempo Radio Zaječar

Kategorija U14

1 mesto Vlasina Vlasotince
2 mesto DG Ulaz Zaječar
3 mesto TV Fira Zaječar

Najbolji igrač Marjanović Milomir Vlasina Vlasotince
Najbolji strelac Bajrić Said Trnovica
Najbolji golman Andrejević Miroslav Vlasina Vlasotince

Kategorija U12

1 mesto Web Biro Zaječar
2 mesto BAK Bela Crkva
3 mesto Trnovica

Najbolji igrač Jović Saša Trnovica
Najbolji strelac Jović Saša Trnovica
Najbolji golman Đurđevac Uroš Web Biro Zaječar

Kategorija U10

1 mesto Nacional Niš
2 mesto Jedinstvo Bošnjace
3 mesto Naša Kafana Zaječar

Najbolji igrač Vučković Vojin Nacional Niš
Najbolji strelac Ćurčin Alen Bajša
Najbolji golman Ilić Nenad Nacional Niš

Kategorija U8

1 mesto Loznica
2 mesto TSC Bačka Topola
3 mesto 019 A Zaječar

Najbolji igrač Aleksić Pavle TSC Bačka Topola
Najbolji strelac Đorđević Mateja 019 A Zaječar
Najbolji golman Divljanović Milan Loznica

Rezultati:

Ponedeljak 11.03.2019 kategorija U8 /2010-2011/

rezultat

019 A Zaječar-Sloga Leskovac

9:0

Igraonica Timok Zaječar-Jedinstvo Bošnjace

3:0

TSC Bačka Topola-Zaječar

5:0

AFK Ada-Loznica

2:2

Sloga-Zaječar

0:1 

Jedinstvo-Loznica

0:2

019 A-TSC

2:3

Igraonica Timok-AFK

0:1

TSC-Sloga

4:2

AFK-Jedinstvo

2:0

Zaječar-019 A

1:2

Loznica-Igraonica Timok

2:1

3 mesto 019 A-AFK

3:0

finale TSC-Loznica

1:1/p2:3/

   

 

Utorak 12.03.2019 kategorija U10 /2008-2009/

rezultat

Radnički Niš-Naša Kafana Zaječar

2:2

Nacional Niš-Sloga Leskovac

2:1

Dinamo plavi Pančevo-Jedinstvo Bošnjace

0:3

Bajša-Radnički Stobex Klupci

2:0

Naša Kafana-Jedinstvo

0:1

Sloga-Radnički Stobex

1:3

Radnički-Dinamo plavi

3:0

Nacional-Bajša

4:3

Dinamo plavi-Naša Kafana

0:3

Jedinstvo-Radnički 

1:0

Bajša-Sloga

6:2

Radnički Stobex-Nacional

0:2

3 mesto Naša Kafana-Bajša

3:2

finale Jedinstvo-Nacional

0:7

   

 

Sreda 13.03.2019 kategorija U12 /2006-2007/

rezultat

Car Konstantin Niš-Web Biro Zaječar

0:3

Atletiko Niš-Sloga Leskovac

2:3

Kolubara Lazarevac-Jedinstvo Bošnjace

1:0

BAK Bela Crkva-Trnovica

1:0

Web Biro-Jedinstvo

5:0

Sloga-Trnovica

1:3

Car Konstantin-Kolubara

0:2

Atletiko-BAK

0:4

Kolubara-Web Biro

1:2

BAK-Sloga

2:0

Jedinstvo-Car Konstantin

0:2

Trnovica-Atletiko

6:3

3 mesto Kolubara-Trnovica

0:5

finale Web Biro-BAK

2:2/p3:2/

   

 

Četvrtak 14.03.2019 kategorija U14 /2004-2005/

rezultat

Šampion Leskovac 04-TV Fira Zaječar

0:3

Šampion Leskovac 05-DG Ulaz Zaječar

0:3

Vlasina Vlasotince-Sloga Banatsko Novo Selo

7:0

Trnovica-Sparta Kovin

2:1

TV Fira-Sloga

4:1

DG Ulaz-Sparta

4:4

Šampion 04-Vlasina

0:3

Šampion 05-Trnovica

0:3

Vlasina-TV Fira

3:0

Trnovica-DG Ulaz

2:3

Sloga-Šampion 04

3:0

Sparta-Šampion 05

3:0

3 mesto TV Fira-Trnovica

5:3

Vlasina-DG Ulaz

3:1

   

 

Petak 15.03.2019 kategorija U16 /2002-2003/

rezultat

Beče/Ćao Ćao Bor-Lena Auto Zaječar

0:3

Krupanj-Jablanica Medveđa

4:0

Junior Niš-Vladimirci

6:0

Igraonica Timok Zaječar-Tempo Radio Zaječar

0:2

Beče/Ćao Ćao-Vladimirci

0:3

Krupanj-Tempo Radio

3:3

Lena Auto-Junior

4:5

Jablanica-Igraonica Timok

1:4

Junior-Beče/Ćao Ćao

3:0

Igraonica Timok-Krupanj

3:2

Vladimirci-Lena Auto

0:1

Tempo Radio-Jablanica

3:0

Lena Auto-Igraonica Timok

2:4

finale Junior-Tempo Radio

0:0/p2:1/

   

 

FOTO ALBUM

Shadow
Slider