FFA ZAVRŠNICA ZA PRVAKA SRBIJE DEČACI KATEGORIJE U8, U10, U12 I U14 LEBANE SEZONA 2019/2020

U organizaciji FFA, ŠF Jedinstvo Bošnjace i opštine Lebane od 02 do 05 marta 2020 godine u novoj sportskoj hali u Lebanu održana je završnica za prvaka Srbije Futsal dečija liga za dečake sezona 2019/2020 kategorije U8 /2011-2012/, U10 /2009-2010/, U12 /2007-2008/ i U14 /2005-2006/.

Ponedeljak 02.03.2020 kategorija U8 /2011-2012/:

Jedinstvo A-Jedinstvo B 7:0

Jedinstvo A-Šampion 3:6

Jedinstvo B-Šampion 0:3

Jedinstvo B-Jedinstvo A 0:8

Šampion-Jedinstvo 4:2

Šampion-Jedinstvo B 2:0

1 mesto Šampion Leskovac
2 mesto Jedinstvo A Bošnjace
3 mesto Jedinstvo B Bošnjace

Najbolji igrač: Stanković Viktor Šampion Leskovac

Najbolji strelac: Kostić Đorđe Jedinstvo A Bošnjace

Najbolji golman: Simonović Martin Šampion Leskovac

Utorak 03.03.2020 kategorija U10 /2009-2010/

Jedinstvo A-Šampion 2:3

Jedinstvo B-Sloga 2:3

Morava-OFK Vranje 6:0

28 Jun-KMF Pirot 2:0

Naša Kafana-Jedinstvo A 1:0

Crveni Orao-Jedinstvo B 2:3

Proleter-Morava 1:2

Vest Hem-28 Jun 3:1

Šampion-Naša Kafana 1:2

Sloga-Crveni Orao 4:0

OFK Vranje-Proleter 1:2

KMF Pirot-Vest Hem 0:6

Četvrtfinale: Naša-Kafana-28 Jun 0:0 penali 2:3

Četvrtfinale: Sloga-Proleter 1:2

Četvrtfinale: Morava-Jedinstvo 3:0

Četvrtfinale: West Hem-Šampion 0:0 penali 2:0

Polufinale 28 Jun-West Hem 0:3

Polufinale: Proleter-Morava 1:4

3 mesto 28 Jun-Proleter 0:2

Finale West Hem-Morava 1:1 penali 3:2

1 mesto West Hem Zaječar
2 mesto Morava Ćićevac
3 mesto Proleter Banatski Karlovac

Najbolji igrač: Miladinović Iva Morava Ćićevac

Najbolji strelac: Korićanac Vukašin West Hem Zaječar

Najbolji golman: Trampa Mihajlo West Hem Zaječar

Sreda 04.03.2020 kategorija U12 /2007-2008/:

Sloga A-Jedinstvo 3:0

Jablanica-Sloga B 0:2

Akademija sporta prvaci-Morava 0:1

28 Jun-Dinamo 3:0

Jedinstvo-Morava 0:4

Sloga B-Dinamo 3:0

Sloga A-Akademija sporta prvaci 2:0

Jablanica-28 Jun 0:0

Akademija sporta prvaci-Jedinstvo 0:2

28 Jun-Sloga B 0:0

Morava-Sloga A 3:1

Dinamo-Jablanica 0:3

Polufinale Morava-28 Jun 3:0

Polufinale Sloga B-Sloga A 4:5

3 mesto 28 Jun-Sloga B 0:2

Finale Morava-Sloga A 3:0

1 mesto Morava Ćićevac
2 mesto Sloga A Leskovac
3 mesto Sloga B Leskovac

Najbolji igrač: Stojanović Milan Morava Ćićevac

Najbolji strelac: Petrović Danilo Morava Ćićevac

Najbolji golman: Cakić Andrija Sloga A Leskovac

Četvrtak 05.03.2020 kategorija U14 /2005-2006/:

Akademija sporta prvaci-Dubočica 1:2

Jablanica-Jedinstvo 2:1

Crveni Orao-Pusta Reka 2:1

Radnički 1912-Jedinstvo 5:0

Dubočica-Pusta Reka 1:2

Jedinstvo-AŠ Boki 2:4

Akademija sporta prvaci-Crveni Orao 2:7

Jablanica-Radnički 1912 0:3

Crveni Orao-Dubočica 1:6

Radnički 1912-AŠ Boki 3:1

Pusta Reka-Akademija sporta prvaci 2:1

AŠ Boki-Jablanica 4:2

Polufinale Dubočica-AŠ Boki 1:3

Polufinale Radnički 1912-Crveni Orao 1:1 penali 3:1

3 mesto Dubočica-Crveni Orao 0:3

Finale Radnički 1912-AŠ Boki 2:1

1 mesto Radnički 1912 Sombor
2 mesto AŠ Boki Bor
3 mesto Crveni Orao Batajnica

Najbolji igrač: Jorgovanović Filip AŠ Boki Bor

Najbolji strelac: Jusović Kerim Crveni Orao Batajnica

Najbolji golman: Terzić Lazar Radnički 1912 Sombor

Ekipe koju su osvojile prvo mesto /ako oni neće mogu drugoplasirane i trećeplasirane ekipe/ na FFA završnici za prvaka Srbije stiču pravo da učestvuju na UEFA Futsal međunarodnom turniru Futsal CUP Zagreb 2020 u junu mesecu.

Foto galerija

[smartslider3 slider=103]