FFA FUTSAL DEČJA LIGA ZAVRŠNICA ZA PRVAKA SRBIJE BOJNIK 01-04.03.2021.

U organizaciji FFA, opštine Bojnik, FK Pusta Reka Bojnik, škole fudbala Jedinstvo Bošnjace od 01 do 04.03.2021 godine u sportskoj hali u Bojniku, organizovana je FFA završnica za prvaka Srbije – Futsal dečja liga za mlađe kategorije. 

Kategorija U8 /2012-2013/: 1 mesto KMF Rajs Pirot, 2 mesto TSC Prokuplje i 3 mesto OFK Šampion Leskovac, najbolji igrač Mijalković Stefan KMF Rajs Pirot, najbolji strelac Đorđević Dimitrije KMF Rajs Pirot i najbolji golman Anđelković Danilo TSC Prokuplje.

Kategorija U10 /2010-2011/: 1 mesto TSC Prokuplje, 2 mesto FK Jedinstvo Bošnjace i 3 mesto OFK Budućnost Popovac, najbolji igrač Popović Lazar TSC Prokuplje, najbolji strelac Lukić Pavle TSC Prokuplje i najbolji golman Stanojević Aleksa FK Jedinstvo Bošnjace.

Kategorija U12 /2008-2009/: 1 mesto GFK Dubočica A Leskovac, 2 mesto OFK Dubočica B Leskovac i 3 mesto OFK Budućnost Popovac, najbolji igrač Mitić Nemanja GFK Dubočica A Leskovac, najbolji strelac Stojanović Vojin OFK Budućnost Popovac i najbolji golman Cakić Dimitrije GFK Dubočica A Leskovac. 

Kategorija U14 /2006-2007/: 1 mesto FK Sloga Banatsko Novo Selo, 2 mesto OFK Kosanica Kuršumlija i 3 mesto FK Dinamo Vranje, najbolji igrač Malica Denis FK Sloga Banatsko Novo Selo, najbolji strelac Malica Denis FK Sloga Banatsko Novo Selo i najbolji golman Prokopović Dimitrije FK Dinamo Vranje.

Deca ekipa koja osvoje 1, 2 i 3 mesto, najbolji igrač, strelac i golman, prilikom upisa u sportsku gimnaziju na osnovu FFA diplome i potvrde dobijaju 8 bodova.

Ekipe koje su osvojile 1 mesto u kategorijama učestvuju direktno na UEFA futsal međunarodnom turniru u Zagrebu u Junu mesecu, ako bude moguće da se putuje zbog Korone. 

               Ponedeljak 01.03.2021 kategorija U8 /2012-2013/   rezultat
FK Jedinstvo Bošnjace-OFK Šampion Leskovac  1:1
OFK Budućnost Žitorađa-TSC Prokuplje  2:6
KMF Rajs Pirot-FK Nacional Niš  3:0
OFK Šampion-FK Nacional  3:0
TSC Prokuplje-KMF Rajs  0:1
FK Jedinstvo-OFK Budućnost  1:1
OFK Budućnost-OFK Šampion  0:6
KMF Rajs-FK Jedinstvo  1:0
FK Nacional-TSC Prokuplje  0:3
OFK Šampion-TSC Prokuplje  0:2
FK Jedinstvo-FK Nacional  3:0
OFK Budućnost-KMF Rajs  0:2
KMF Rajs-OFK Šampion  1:1
FK Nacional-OFK Budućnost  0:3
TSC Prokuplje-FK Jedinstvo  1:0

             Utorak 02.03.2021 kategorija U10 /2010-2011/   rezultat
FK Jedinstvo Bošnjace-FK Sloga Leskovac  2:0
OFK Budućnost Popovac-TSC Prokuplje  0:2
KMF Rajs Pirot-OFK Kosanica Kuršumlija  1:0
FK Sloga-OFK Kosanica  1:1
TSC Prokuplje-KMF Rajs  1:0
FK Jedinstvo-OFK Budućnost  0:0
OFK Budućnost-FK Sloga  1:1
KMF Rajs-FK Jedinstvo  1:1
OFK Kosanica-TSC Prokuplje  2:3
FK Sloga-TSC Prokuplje  0:3
FK Jedinstvo-OFK Kosanica  1:0
OFK Budućnost-KMF Rajs  1:0
KMF Rajs-FK Sloga  1:3
OFK Kosanica-OFK Budućnost  2:2
TSC Prokuplje-FK Jedinstvo  2:0

           Sreda 03.03.2021 kategorija U12 /2008-2009/   rezultat
FK Jedinstvo Bošnjace-GFK Dubočica B Leskovac  0:6
OFK Budućnost Popovac-GFK Dubočica A Leskovac  1:3
OFK Budućnost Žitorađa-Mix Trade Niš  1:0
FK Čekmin-FK Jablanica Medveđa  2:3
GFK Dubočica B-OFK Budućnost Ž  3:2
GFK Dubočica A-FK Čekmin  1:1
FK Dinamo Vranje-FK Jedinstvo  4:6
ŠF Graovac Batajnica-OFK Budućnost P  1:10
OFK Budućnost Ž-FK Dinamo  4:2
FK Čekmin-ŠF Graovac  3:1
Mix Trade-GFK Dubočica B  0:1
FK Jablanica-GFK Dubočica A  1:2
FK Dinamo-Mix Trade  0:5
ŠF Graovac-FK Jablanica  0:3
FK Jedinstvo-OFK Budućnost Ž  4:2
OFK Budućnost P-FK Čekmin  4:0
Mix Trade-FK Jedinstvo  0:0
FK Jablanica-OFK Budućnost P  0:3
GFK Dubočica B-FK Dinamo  3:2
GFK Dubočica A-ŠF Graovac  5:1
3 mesto OFK Budućnost P-FK Jedinstvo  9:0
1 mesto GFK Dubočica A-GFK Dubočica B  6:0

            Četvrtak 04.03.2021 kategorija U14 /2006-2007/   rezultat
FK Jedinstvo Pusta Reka-GFK Dubočica Leskovac  4:2
OFK Budućnost Žitorađa-FK Jablanica Medveđa  0:3
OFK Kosanica Kuršumlija-FK Dinamo Vranje  1:0
FK Jablanica-OFK Kosanica  1:5
GFK Dubočica-OFK Budućnost  3:0
FK Dinamo-FK Jablanica  6:0
OFK Kosanica-FK Jedinstvo  2:1
OFK Kosanica-GFK Dubočica  1:0
OFK Budućnost-FK Sloga Banatsko Novo Selo  0:3
GFK Dubočica-FK Dinamo   0:3
FK Sloga-FK Jedinstvo  0:0
FK Jedinstvo-OFK Budućnost  3:0
FK Sloga-OFK Kosanica  6:0
FK Jablanica-GFK Dubočica  2:0
FK Dinamo-FK Sloga  1:2
OFK Budućnost-OFK Kosanica  0:3
FK Sloga-FK Jablanica  7:1
FK Jedinstvo-FK Dinamo  1:2
GFK Dubočica-FK Sloga  2:3
FK Jablanica-FK Jedinstvo  1:2
FK Dinamo-OFK Budućnost  3:0

FOTOGRAFIJE

  • FFA FDL ZAVRŠNICA ZA PRVAKA SRBIJE BOJNIK 01/04.03.2021