FFA FUTSAL DEČJA LIGA BOJNIK 06/16.02.2021.

U organizaciji FFA, škole fudbala Jedinstvo Bošnjace, FK Pusta Reka Bojnik, opštine Bojnik u Bojniku od 06/16.02.2021 godine u sportskoj hali, organizovana je FFA Futsal dečja liga okrug Lebane-Leskovac-Bojnik-Vlasotince.

Kategorija U8 /2012-2013/: 1 mesto OFK Šampion Leskovac, 2 mesto KMF Rajs Pirot i 3 mesto FK Jedinstvo Bošnjace, najbolji igrač Veljko Trajković OFK Šampion Leskovac, najbolji strelac Mihajlo Cvetanović FK Jedinstvo Bošnjace i najbolji golman Vuk Kostić KMF Rajs Pirot

Kategorija U10 /2010-2011/: 1 mesto FK Jedinstvo Bošnjace, 2 mesto FK Sloga A Leskovac i 3 mesto OFK Kosanica Kuršumlija, najbolji igrač Bogdan Nikolić FK Jedinstvo Bošnjace, najbolji strelac Đorđe Kostić FK Jedinstvo Bošnjace i najbolji golman Aleksa Stanojević FK Jedinstvo Bošnjace.

Kategorija U12 /2008-2009/: 1 mesto GFK Dubočica A Leskovac, 2 mesto FK Čekmin i 3 mesto GFK Dubočica B Leskovac, najbolji igrač Pavle Jovanović GFK Dubočica A Leskovac, najbolji strelac Aleksa Filipović GFK Dubočica A Leskovac i najbolji golman Mihajlo Tošić FK Čekmin. 

Kategorija U14 /2006-2007/: 1 mesto GFK Dubočica Leskovac, 2 mesto FK Jablanica Medveđa i 3 mesto FK Jedinstvo Bošnjace, najbolji igrač Ognjen Stanković FK Jablanica Medveđa, najbolji strelac Lazar Stojanović GFK Dubočica Leskovac i najbolji golman Novo Radojević GFK Dubočica Leskovac

Domaćin FDL Mitić Igor FFA direktor okruga Lebane-Leskovac-Vlasotince-Bojnik.

                                      Subota 06.02.2021    rezultat
U10  FK Jedinstvo A Bošnjace-FK Pusta Reka Bojnik  5:0 
U8   OFK Šampion Leskovac-FK Sloga Leskovac  3:0
U8   FK Jedinstvo-OFK Budućnost Žitorađa  5:1
U8   FK Sloga-GFK Dubočica Leskovac  5:1
U8   OFK Budućnost-KMF Rajs Pirot  0:5
U10  FK Šampion Leskovac-GFK Dubočica A Leskovac  0:0
U10  OFK Kosanica Kuršumlija-OFK Šampion  2:0
U8    FK Jedinstvo-KMF Rajs  1:2
U10  OFK Budućnost-GFK Dubočica B Leskovac  1:6
U10  OFK Kosanica-FK Sloga A Leskovac  0:1
U10  OFK Budućnost Žitorađa-FK Sloga B Leskovac  2:4
U10  FK Sloga A-GFK Dubočica A  3:3
 
                                  Nedelja 07.02.2021   rezultat
U12  FK Pusta Reka B Bojnik-FK Čekmin  0:3
U12  FK Pusta Reka A Bojnik-GFK Dubočica A Leskovac  1:3
U14  GFK Dubočica Leskovac-OFK Morava Leskovac  5:1
U12  OFK Budućnost Žitorađa-FK Čekmin  1:3
U14  OFK Morava-FK Jablanica Medveđa  1:6
U12  GFK Dubočica A-FK Jablanica Medveđa  5:2
U12  GFK Dubočica B Leskovac-OFK Budućnost  3:0
U14  FK Jablanica-GFK Dubočica  3:7
U14  OFK Budućnost-FK Jedinstvo Bošnjace  0:3
U12  GFK Dubočica B-FK Jedinstvo A Bošnjace  7:0
U12  OFK Šampion Leskovac-FK Jablanica  4:2
U12  FK Pusta Reka B-FK Jedinstvo A  1:3
                          Nedelja 14.02.2021   rezultat
U10  FK Pusta Reka-OFK Budućnost  8:0
U14  OFK Budućnost-FK Čekmin  3:3
U12  GFK Dubočica B-FK Čekmin  2:3
U12  OFK Budućnost-FK Pusta Reka B  6:3
U12  GFK Dubočica A-OFK Šampion  5:1
U12  FK Pusta Reka B-GFK Dubočica B  0:6
U12  OFK Šampion-FK Pusta Reka A  1:3
U12  GFK Dubočica A-FK Jedinstvo B  5:2
U8    OFK Šampion-GFK Dubočica  3:1
U10  GFK Dubočica A-FK Jedinstvo B  2:3
U10  FK Pusta Reka-GFK Dubočica B  0:2
                                     Ponedeljak 15.02.2021    rezultat
U10  FK Pusta Reka-FK Sloga B  0:3
U10  FK Sloga A-FK Jedinstvo B  5:0
U10  FK Sloga B-GFK Dubočica B  1:4
U10  FK Jedinstvo A-OFK Budućnost  3:0
U10  GFK Dubočica B-FK Jedinstvo A  0:2
U10  OFK Šampion-FK Sloga A  4:4
U10  FK Sloga B-FK Jedinstvo A  1:4
U10  GFK Dubočica A-OFK Kosanica  1:0
U12  OFK Budućnost-FK Jedinstvo B  0:3
U10  OFK Šampion-FK Jedinstvo B  7:0
U12  FK Jedinstvo B-FK Čekmin  2:6
U10  OFK Kosanica-FK Jedinstvo B  2:0
U14  FK Čekmin-FK Jedinstvo  1:4
U12  FK Jablanica-FK Jedinstvo B  3:1
U12  OFK Šampion-FK Jedinstvo B  11:0
U12  FK-Jablanica-FK Pusta Reka A  2:4
U12  FK Pusta Reka A-FK Jedinstvo B  6:0
                                   Utorak 16.02.2021   rezultat
U8   FK Jedinstvo-OFK Šampion  0:1
U8    FK Sloga B-KMF Rajs  2:3
U8    3 mesto FK Jedinstvo-FK Sloga  12:0
U8    1 mesto OFK Šampion-KMF Rajs  2:0
U10  GFK Dubočica B-OFK Kosanica  0:1
U10  FK Jedinstvo A-FK Sloga  2:1
U12  GFK Dubočica B-FK Pusta Reka A  1:0
U12  FK Čekmin-GFK Dubočica A  1:2
U14  FK Jedinstvo B-FK Jablanica  0:3
U14  GFK Dubočica-FK Čekmin  4:0
U14  3 mesto FK Jedinstvo-FK Čekmin   5:1
U14  1 mesto GFK Dubočica-FK Jablanica  3:1

FOTOGRAFIJE

  • FFA FUTSAL DEČJA LIGA BOJNIK 01-28.02.2021.